Aldatılmak Nasıl Anlaşılır

 

Takip etmek istediğiniz kişinin telefonuna yüklenen bir yazılımıdır Casus telefon dinleme programının yüklemesi tamamlandıktan sonra artık cep telefonu sizin gizli ajanınız olur. Böylece gizli bir şekilde hedef kişiyi takip edebilir, gelen ve giden mesajları gizli bir şekilde okuyabilir, bulunduğu ortamı dinleyebilir ve telefon görüşmelerini takip edebilirsiniz.

 

Ayrıca casus programın nokta yer tespiti sim kart değişikliği takibi, çağrı takibi ve uzaktan kontrol gibi özellikleri de mevcuttur.

 

Bu programı  diğerlerinden ayıran en büyük özelliği çok Stabilit çalışması ve takip raporlarınıza, özel takip paneli ulaşabilmenizdir. Takip panelinin bize katkısı nedir?” diye soracak olursanız diğer yazılımlarda her SMS gönderiminde hedef telefondan 1 sms ücreti yerine 2 sms ücreti faturaya yansır. Ancak bu yazılımda smsleri toplu olarak takip paneline gönderme özelliği vardır.

 

Gelişen teknolojiyle GPS uydu takibi telefonların içine girecek kadar küçüldü. Bizler de sizlere bu özelliği de kullanmanız için telefon dinleme programına GPS nokta yer tespit özelliği ekledik. Bu özellik ile casus telefon programı yüklü cihazın bulunduğu yeri hata payı olmaksızın anlık olarak tespit edebilirsiniz.

 

DALAMAN CAR HİRE

 

Dalaman Car Hire prides itself in being the leading prestige and performance car hire car company in the industry and we offer our clients a complete self drive hire experience with a prestigious fleet of cars to be rivaled with.

 

Dalaman Performance and Prestige Car Hire has been established to appeal to individuals looking for a specific performance car hire service or luxury car hire service and we pride ourselves in only supplying the latest and most sought after prestige and performance cars in the market.

 

Dalaman Car Hire specialises in With years of experience and the ability to bring you the most sought after prestige car hire service, we should be your first call.

 

Signature offers a comprehensive service nationwide, bringing you the most exciting fleet of rentals in the world. So, whatever the occasion, be it a luxury gift car rental, a corporate executive car hire incentive, wedding car hire or purely for personal indulgence with performance car hire, we can provide the perfect car to fulfill your every need, comfort and safety.

Our luxury cars are pictured so you can be sure that when you book with us you know exactly what you are getting; and with a flexible and friendly team you will receive a service which is second to none. All that’s left is for you to enjoy the ultimate self drive hire experience!


 

Thank you for visiting Dalaman Car Rental, we hope you enjoy your driving experience…

 


Datenschutzerklärung
Create your free website at Beep.com
 
The responsible person for the content of this web site is solely
the webmaster of this website, approachable via this form!